-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території м. Южного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2023-05-31-000653-a
Завершена
872 130.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 376.31 UAH
мін. крок: 0% або 376.31 UAH
Номер:
9f38c04fcb08497b885e7fffd8c59192
Внутрішній номер закупівлі:
17942702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-31-000653-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Малхазі Чхартішвілі +380484224551 ekoserviskp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
872 130.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.05.2023 09:13 - 10.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2023 09:13 - 13.06.2023 00:00
Аукціон:
13.06.2023 11:11 - 13.06.2023 12:49
Період кваліфікації:
13.06.2023 12:49 - 19.06.2023 07:52
Період завантаження договору:
25.06.2023 00:00 - 05.07.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴75 262.00 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території по проспекту Миру, 13 м. Южного Одеського району Одеської області
- Лот №2 ₴472 344.00 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території навколо Торгівельного центру по проспекту Миру, 19 м. Южного Одеського району Одеської області
- Лот №3 ₴324 524.00 Поточний ремонт асфальтобетонного покриття загальноміської території проїзду між буд. по вул. Хіміків, 16 та буд. по вул. Хіміків, 18 м. Южного Одеського району Одеської області