-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-07-08-009298-a
Завершена
229 248.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 146.24 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 146.24 UAH
Номер:
12bc54582fbe4a01a9d554b95529608a
Внутрішній номер закупівлі:
22021147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-08-009298-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Яремчук +380484224551 yaremchuksvetlana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
229 248.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2024 16:25 - 13.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2024 16:25 - 16.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.07.2024 00:00 - 16.07.2024 12:38
Період завантаження договору:
22.07.2024 00:00 - 01.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴229 248.00 Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області