• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області

Оголошено тендер

229 248.00 UAH
Номер: 981c36c83fff4ebf892a27d4942e51ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-08-011105-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Очікувана вартість: 229 248.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.07.2024 16:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума229 248.00 UAH