-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2024-07-03-001383-a
Торги відмінено
232 183.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 161.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 161.00 UAH
Номер:
09a2a4ad6a5a472b84701aea43c5edda
Внутрішній номер закупівлі:
21980446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-03-001383-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Яремчук +380484224551 yaremchuksvetlana@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
232 183.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.07.2024 10:01 - 08.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2024 10:01 - 11.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3d18c705b9ad493bb72039b4c47f0312
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
суму зменшено на суму закупівлі: Технічний нагляд за поточним ремонтом об'єкта: Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області), ідентифікатор закупівлі:UA-2024-06-19-006995-a., на 2935 грн.
Період оскарження:
08.07.2024 10:13 - 19.07.2024 00:00
Дата опублікування:
08.07.2024 10:13
Дата виконання:
19.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴232 183.00 Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по проспекту Григорівського десанту (від світлофору до знаку «Якір») міста Южного Одеського району Одеської області