-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-30-001936-a
Торги відмінено
639 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 196.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 196.00 UAH
Номер:
067569b5c63f4b1580dbae64cab357fd
Внутрішній номер закупівлі:
25461210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-30-001936-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23990212
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, м. Южне, просп. Григорівського десанту, буд. 26-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Горівенко +380484224551 ekoserviskp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
639 020.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.05.2025 11:58 - 04.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.05.2025 11:58 - 07.06.2025 00:00
Аукціон:
з 09.06.2025 13:02
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f0de180c97ca4b8283b186c3c3bde44a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити закупівлю (Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь), з вартістю закупівлі 639 020 грн. з ПДВ , Ідентифікатор закупівлі UA-2025-05-30-001936-a, у зв'язку з необхідністю виправлення технічної (механічної) помилки, допущеної уповноваженною особою: а саме у суму 639 020 грн. закладена сума на здійснення технічного нагляду – 7 631 грн., тобто сума закупівлі повинна бути 631 407
Період оскарження:
04.06.2025 09:26 - 15.06.2025 00:00
Дата опублікування:
04.06.2025 09:26
Дата виконання:
15.06.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴639 020.00 Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області