• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області

Оголошено тендер

639 020.00 UAH
Номер: fad67f4e721443918c2bdcfab097ec32
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-05-28-012172-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Очікувана вартість: 639 020.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.05.2025 15:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума639 020.00 UAH