-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт пішохідних доріжок на загальноміській території біля автостанції міста Південного Одеського району Одеської області
Тендер Prozorro UA-2025-05-30-001936-a
Торги відмінено
639 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 196.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 196.00 UAH
Період уточнення:
30.05.2025 11:58 - 04.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим