• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по вулиці Хіміків (4-й мікрорайон) міста Південного Одеського району Одеської області

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 00:00)

257 768.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
05
дн
15
год
47
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 5a4b52f4fe4d4f31af3b303ed7225ac8
Внутрішній номер закупівлі: 30242967
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009685-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Контактна особа: Андрій Горівенко +380484224551 ekoserviskp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 257 768.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:06 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:06 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:06 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:59

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴257 768.33 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь