• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Оголошено тендер

309 322.00 UAH
Номер: 49b4502227f04e43ab82649f449a0eb5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011237-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОСЕРВІС"
Очікувана вартість: 309 322.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Примітки: Поточний ремонт пішохідної доріжки на загальноміській території по вулиці Хіміків (4-й мікрорайон) міста Південного Одеського району Одеської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.08.2026 15:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОдеська
Сума309 322.00 UAH