-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Киє...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2
- ID: UA-2026-04-30-011299-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29083885
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45214100-1 Будівництво дитячих садківЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Киє...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2
- ID: UA-2026-02-06-006622-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28208775
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45214100-1 Будівництво дитячих садківЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Ки...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
- ID: UA-2025-07-15-007107-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25883367
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45214100-1 Будівництво дитячих садківТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Ки...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
- ID: UA-2025-06-04-013575-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25511188
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги відміненоТорги відмінено -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Ки...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
- ID: UA-2025-02-17-008064-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24450103
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київ...×-
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
- ID: UA-2024-12-03-004895-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23487547
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45215222-9 Будівництво громадських центрівЗавершена -
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво центру безпеки Гатненської сільської ради на вул.Берегова в с.Віта-Поштова Фас...×-
Будівництво центру безпеки Гатненської сільської ради на вул.Берегова в с.Віта-Поштова Фастівського району Київської області (коригування)
- ID: UA-2024-12-03-003896-a
- Дата створення : 03.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23487498
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45215222-9 Будівництво громадських центрівЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Ки...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
- ID: UA-2024-07-04-009431-a
- Дата створення : 04.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21999107
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги встановлення проекційних екранів вуличних та флагштоків- ID: UA-2024-06-14-008998-a
- Дата створення : 14.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21840478
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування міс...×-
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
- ID: UA-2023-11-29-002622-a
- Дата створення : 29.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19820765
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктуриЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування міс...×-
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
- ID: UA-2023-11-08-015548-a
- Дата створення : 08.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19565500
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктуриТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
поточний ремонт спортивного майданчика- ID: UA-2021-07-06-009688-c
- Дата створення : 06.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10607049
Гатненська сільська рада ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
технічний нагляд на об'єкті- ID: UA-2021-05-06-010017-c
- Дата створення : 06.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9785052
Гатненська сільська рада ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Комонавтів, с.Гатне Києво-Св...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Комонавтів, с.Гатне Києво-Святошинського району Київської області
- ID: UA-2019-12-13-000507-a
- Дата створення : 13.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4171526
Гатненська сільська рада ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельАктивна -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, с. Гатне Києво-...×-
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, с. Гатне Києво-Святошинського району Київської області (Додаткові роботи)
- ID: UA-2019-10-11-000268-a
- Дата створення : 11.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3882061
Гатненська сільська рада ЄДРПОУ: 04358508ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -