• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області

Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі

Завершена

2 169 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 849.50 UAH
Номер: c0d73559715f45b5b57ec1777544bafe
Внутрішній номер закупівлі: 19820765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-29-002622-a   
Замовник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 169 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.11.2023 09:59 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 29.11.2023 09:59 - 07.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 07.12.2023 00:01 - 08.12.2023 15:58
Період завантаження договору: 14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 169 900.00 Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області