• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області

Оголошено тендер

2 169 900.00 UAH
Номер: e5bd841861d04d70b68c02cab8d5458a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-29-001294-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 2 169 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 29.11.2023 09:54
Дата модифікації: 29.11.2023 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Код ДК 021:2015: 45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 169 900.00 UAH