-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-004895-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Завершена
79 557 081.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 397 785.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 397 785.41 UAH
Номер:
e2bc2909e2b44e809cff4b111057b7a6
Внутрішній номер закупівлі:
23487547
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-004895-a
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45215222-9 Будівництво громадських центрівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
79 557 081.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 10:59 - 20.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 10:59 - 23.12.2024 00:00
Аукціон:
23.12.2024 13:05 - 23.12.2024 13:34
Період кваліфікації:
23.12.2024 13:34 - 10.01.2025 10:10
Період завантаження договору:
16.01.2025 00:00 - 26.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 557 081.60 Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування