-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-004895-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Завершена
79 557 081.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 397 785.41 UAH
мін. крок: 0.5% або 397 785.41 UAH
Період оскарження:
03.12.2024 10:59 - 20.12.2024 00:00
Нічого не знайдено.