-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
Оголошено тендер
79 557 081.60
UAH
Номер:
f01823a4783b4b39b54211a39680ea4f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-03-005671-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Контактна особа:
Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
79 557 081.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської області.Коригування
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45215222-9 Будівництво громадських центрів
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
03.12.2024 10:51
Дата модифікації:
03.12.2024 10:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво центру надання адміністративних послуг Гатненської сільської ради на вул. Київська, 138 в с. Гатне, Фастівського району Київської
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума66 297 568.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума13 259 513.60 UAH