-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Будівництво центру безпеки Гатненської сільської ради на вул.Берегова в с.Віта-Поштова Фастівського району Київської області (коригування)
Тендер Prozorro UA-2024-12-03-003896-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Завершена
42 142 298.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210 711.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 210 711.50 UAH
Номер:
8423a8636439447d9fe761fb7757ead8
Внутрішній номер закупівлі:
23487498
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-03-003896-a
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45215222-9 Будівництво громадських центрівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
42 142 298.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2024 10:32 - 20.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2024 10:32 - 23.12.2024 00:00
Аукціон:
23.12.2024 12:29 - 23.12.2024 12:58
Період кваліфікації:
23.12.2024 12:58 - 10.01.2025 10:14
Період завантаження договору:
16.01.2025 00:00 - 26.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴42 142 298.40 Будівництво центру безпеки Гатненської сільської ради на вул.Берегова в с.Віта-Поштова Фастівського району Київської області (коригування)