-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 3
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
Тендер Prozorro UA-2025-02-17-008064-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Завершена
107 338 436.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
Номер:
eaca4f7f2a3040a19e4f9d19eb631089
Внутрішній номер закупівлі:
24450103
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-17-008064-a
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
107 338 436.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2025 14:17 - 01.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2025 14:17 - 04.03.2025 00:00
Аукціон:
04.03.2025 11:51 - 04.03.2025 12:14
Період кваліфікації:
04.03.2025 12:14 - 13.03.2025 17:26
Період завантаження договору:
19.03.2025 00:00 - 29.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 338 436.40 Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.