• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.

Оголошено тендер

107 338 436.40 UAH
Номер: 38d7340f44e24ce7a57321a55de3aef4
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-02-13-017897-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 107 338 436.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ: 3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування: 13.02.2025 17:47
Дата модифікації: 17.02.2025 14:03

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
Код ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівель
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.03.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума68 380 489.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума38 957 947.40 UAH