-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-015548-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Торги не відбулися
2 169 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 849.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 849.50 UAH
Номер:
11a1fe64d23349499b38209321428432
Внутрішній номер закупівлі:
19565500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-08-015548-a
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 169 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2023 18:27 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2023 18:27 - 16.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.11.2023 00:01 - 23.11.2023 18:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 169 900.00 Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області