-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-015548-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Торги не відбулися
2 169 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 849.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 849.50 UAH
Період уточнення:
08.11.2023 18:27 - 13.11.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим