-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Оголошено тендер
2 169 900.00
UAH
Номер:
1130a568c9b140ee8ed02fe4d3ca658b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-08-005875-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Контактна особа:
Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 169 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45213000-3 Будівництво торгових будівель, складів і промислових будівель, об’єктів транспортної інфраструктури
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
08.11.2023 18:24
Дата модифікації:
08.11.2023 18:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво світлофорного об'єкту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-101317 Тарасівка-Круглик-Хотів (вул.Тараса Шевченка), напроти Юрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, с. Юрівка Фастівського району, Київської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 169 900.00 UAH