-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-013575-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Торги відмінено
107 338 436.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
Номер:
87df65a1e6e146f1910e2980569a20a3
Внутрішній номер закупівлі:
25511188
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-04-013575-a
Замовник:
ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04358508
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
107 338 436.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.06.2025 17:48 - 16.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
04.06.2025 17:48 - 19.06.2025 00:00
Аукціон:
з 19.06.2025 12:10
Період кваліфікації:
з 19.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6c9e4d072ac04e75bf9d49e6b690153c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відмінити відкриті торги з особливостями на закупівлю «ДК 021:2015 – 45210000-2 Будівництво будівель (Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.) відповідно до підпункту 2 пункту 50 Постанови «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджена КМУ від 12 жовтня 2022 № 1178, зокрема: «Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень» зважаючи на невідповідності, які встановлені посібником національні процедури закупівель (для субпроектів всіх пулів ПВУ та НКПВУ.
Період оскарження:
24.06.2025 16:46 - 05.07.2025 00:00
Дата опублікування:
24.06.2025 16:46
Дата виконання:
05.07.2025 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴107 338 436.40 Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.