-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.
Тендер Prozorro UA-2025-06-04-013575-a
Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі
Торги відмінено
107 338 436.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 536 692.19 UAH
Період уточнення:
04.06.2025 17:48 - 16.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим