• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2

Детальна інформація стосовно предмету закупівлі та інших вимог зазначено в тендерній документації, яка додається до закупівлі

Завершена

125 842 616.40 UAH з ПДВ
Номер: 3b15e6c04b5e43c1b382fb038560e46e
Внутрішній номер закупівлі: 29083885
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-30-011299-a   
Замовник: ГАТНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Биховченко Іван 0666887436 mashagurinenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45214100-1 Будівництво дитячих садківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 125 842 616.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.04.2026 18:22 - 22.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.04.2026 18:22 - 25.05.2026 00:00
Аукціон: 25.05.2026 15:00 - 25.05.2026 15:23
Період кваліфікації: 25.05.2026 15:23 - 10.06.2026 13:03
Період завантаження договору: 16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴125 842 616.40 Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, в с. Гатне, Києво-Святошинського району Київської області. Коригування.2