-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт теплотраси системи опалення механічних боксів з ремонтними майстернями...×-
Капітальний ремонт теплотраси системи опалення механічних боксів з ремонтними майстернями Ушомирської транспортної дільниці Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» за адресою: Коростенський р-н., с. Ушомир вул. Молодіжна 44А
- ID: UA-2026-08-31-012829-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246046
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-памʼятки садово-паркового мистецт...×-
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-памʼятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зелена Брама» за адресою: квартал 54 виділ 5,8 Ірпінського лісництва, Макарівського надлісництва, Філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в адміністративних межах Борщагівської сільської громади, на території села, Софіївська Борщагівка, Бучанського району, Київської області. Коригування
- ID: UA-2026-03-16-012051-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28618865
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 11 кварталу 142 Ірпінського лісництва Макарівського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-09-11-013624-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409615
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 22 кварталу 41 Турчинецького лісництва Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-09-11-013518-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409506
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 8 кварталу 17 Українського лісництва Радомишльського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-09-11-013418-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409407
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-09-11-013334-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409296
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецт...×-
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зелена Брама»
- ID: UA-2025-09-11-013161-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26409124
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісово...×-
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
- ID: UA-2025-08-26-006366-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26242567
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 22 кварталу 41 Турчинецького лісництва Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-07-16-008218-a
- Дата створення : 16.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25896346
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 8 кварталу 17 Українського лісництва Радомишльського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-07-15-010316-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25886818
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-07-15-010062-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25886611
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісов...×-
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 11 кварталу 142 Ірпінського лісництва Макарівського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
- ID: UA-2025-07-15-009753-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25886326
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісово...×-
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
- ID: UA-2025-07-07-008716-a
- Дата створення : 07.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25813164
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам'яті садово-паркового мис...×-
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам'яті садово-паркового мистецтва місцевого значення "Зелена Брама"
- ID: UA-2025-06-19-012701-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25660028
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45530596ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -