• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»

Завершена

2 550 655.20 UAH з ПДВ
Номер: 3b2dcff953a642cba76f5eefeace7ac1
Внутрішній номер закупівлі: 26242567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-26-006366-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-07-07-008716-a
Очікувана вартість: 2 550 655.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 робота
Період постачання до 30.09.2025
Місце постачання Україна, Київська область, в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
Ціна пропозиції 2 550 655.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2025 13:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 85dabd0fc47a4aa0b9a7e243d0f87559
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-26-006366-a-b1
Постачальник: ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
Номер договору: 156-20250826-1-з
Сума договору: 2 550 655.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 125 546.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Дата підписання: 26.08.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Звіт UA-2025-07-07-008716-a-report.p7s.pdf
pdf
Договір 156-20250826-1-з від 26.08.2025 р..pdf
zip
Договір машинозчитувальний 156-20250826-1-з від 26.08.2025.z...
pdf
Обгрунтування Рекреація.p7s.pdf
pdf
Додаткова угода №1 до договору №156-20250826-1-з.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s