-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 8 кварталу 17 Українського лісництва Радомишльського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-010316-a
Торги не відбулися
2 239 801.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 22 398.01 UAH
мін. крок: 1% або 22 398.01 UAH
Номер:
58aca0b190604055aa51f28ad1d99b79
Внутрішній номер закупівлі:
25886818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-15-010316-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 239 801.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
15.07.2025 16:44 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2025 16:44 - 30.07.2025 09:00
Аукціон:
з 31.07.2025 12:01
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 239 801.00 «Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 8 кварталу 17 Українського лісництва Радомишльського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»