• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»

Торги не відбулися

2 207 532.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 22 075.32 UAH
Номер: f0c47f93d450469995a213ea9a967f65
Внутрішній номер закупівлі: 25813164
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-07-008716-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 207 532.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2025 15:31 - 19.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2025 15:31 - 22.07.2025 09:00
Аукціон: з 23.07.2025 11:07

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 207 532.00 Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»