-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
Тендер Prozorro UA-2025-07-07-008716-a
Торги не відбулися
2 207 532.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 22 075.32 UAH
мін. крок: 1% або 22 075.32 UAH
Період оскарження:
07.07.2025 15:31 - 19.07.2025 00:00
Нічого не знайдено.