-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
Оголошено тендер
2 560 125.60
UAH
Номер:
829a2a3d2fcc4da5a747222573f1e023
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-07-000169-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 560 125.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду Білоцерківського надлісництва Володарського лісництва квартал 38 виділ 2 філії «Столичний лісовий офіс»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Дата опублікування:
07.07.2025 08:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 560 125.60 UAH