-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зелена Брама»
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-013161-a
Завершена
6 713 832.21
UAH з ПДВ
Номер:
fd90a54ef92d475784c0ddf95e73efb5
Внутрішній номер закупівлі:
26409124
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-013161-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-19-012701-a
Очікувана вартість:
6 713 832.21 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво відновлення елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Зелена Брама»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 30.09.2025
Місце постачання
Україна, Київська область, : кварталі 54 виділ 5,8 Ірпінського лісництва, Макарівського надлісництва, Філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» в адміністративних межах Борщагівської сільської громади, на території села, Софіївська Борщагівка, Бучанського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37037256
-
Контактна особа:
Мадяр Іван Іванович 380675060118 PBV2017@ukr.net http://www.pbv.kiev.ua/
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська, 24б, оф.12
Ціна пропозиції
6 713 832.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2025 17:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
722b9980f5f544af93fa5e1ea38075f9
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-11-013161-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37037256
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська, 24б, оф.12
Номер договору:
156-20250911-1-з
Сума договору:
6 713 832.21 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 594 860.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2025 00:00 - 28.02.2026 00:00
Дата підписання:
11.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний