• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 22 кварталу 41 Турчинецького лісництва Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»

Завершена

2 627 946.00 UAH з ПДВ
Номер: 339e2d264d184fa2816105689b6031b0
Внутрішній номер закупівлі: 26409506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-11-013518-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-07-16-008218-a
Очікувана вартість: 2 627 946.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 22 кварталу 41 Турчинецького лісництва Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Код ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.10.2025
Місце постачання Україна, Житомирська область, 22 кварталу 41 Турчинецького лісництва Коростенського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України» На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
Ціна пропозиції 2 627 946.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2025 17:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3f35b0ac860447158873c01be53ad118
Ідентифікатор договору: UA-2025-09-11-013518-a-c1
Постачальник: ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
Номер договору: 156-20250911-4-з
Сума договору: 2 627 946.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 189 955.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.09.2025 00:00 - 15.12.2025 00:00
Дата підписання: 11.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний
zip
Договір з додатками у машинозчитувальному форматі від 11.09....
pdf
Договір №156-20250911-4-з від 11.09.2025..pdf
pdf
Інформація про ціни на матеріальні ресурси Турчинецьке.pdf
pdf
Обгрунтування Коростень.pdf
pdf
Звіт UA-2025-07-16-008218-a-report.pdf
pdf
Додаткова угода (Турчинецьке лісництво).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s