• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 11 кварталу 142 Ірпінського лісництва Макарівського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»

Торги не відбулися

2 183 359.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 21 833.59 UAH
Номер: db57ab2363634e37be2ef4740e7ca2bc
Внутрішній номер закупівлі: 25886326
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-15-009753-a   
Замовник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 183 359.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 15.07.2025 16:18 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.07.2025 16:18 - 30.07.2025 09:00
Аукціон: з 31.07.2025 15:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 183 359.00 Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 11 кварталу 142 Ірпінського лісництва Макарівського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»