-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 11 кварталу 142 Ірпінського лісництва Макарівського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2025-07-15-009753-a
Торги не відбулися
2 183 359.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 21 833.59 UAH
мін. крок: 1% або 21 833.59 UAH
Період уточнення:
15.07.2025 16:18 - 27.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим