-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Тендер Prozorro UA-2025-09-11-013334-a
Завершена
2 590 180.96
UAH з ПДВ
Номер:
e477781050794246a77aabbff001b390
Внутрішній номер закупівлі:
26409296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-11-013334-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Салій Дарина Віталіївна 380639790330 daryna.saliy@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-15-010062-a
Очікувана вартість:
2 590 180.96 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Встановлення малих архітектурних форм для облаштування рекреаційного пункту в межах лісового фонду ДП «Ліси України» у виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
Кількість
1 робота
Період постачання
до 31.10.2025
Місце постачання
Україна, Київська область, виділі 20 кварталу 635 Лебедівського лісництва Димерського надлісництва філії «Столичний лісовий офіс» ДП «Ліси України»
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37037256
-
Контактна особа:
Мадяр Іван Іванович 380675060118 PBV2017@ukr.net http://www.pbv.kiev.ua/
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська, 24б, оф.12
Ціна пропозиції
2 590 180.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2025 17:27
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
659de10330cd4037aca336b3312eeaab
Ідентифікатор договору:
UA-2025-09-11-013334-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ПБВ-ЕЛЕКТРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37037256
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська, 24б, оф.12
Номер договору:
156-20250911-2-з
Сума договору:
2 590 180.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 158 484.13 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.09.2025 00:00 - 30.11.2025 00:00
Дата підписання:
11.09.2025 00:00
Статус:
Виконаний