-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщ...×-
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщень, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) в приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77.
- ID: UA-2026-02-24-008792-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28410008
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщ...×-
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщень, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) в приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул.Платона Майбороди, 23.
- ID: UA-2026-02-24-008132-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28409358
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу металевих конструкцій пандуса- ID: UA-2025-08-12-005691-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26114707
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги бібліотеки за адресою м. Київ, вул. О. Кониського, 83/85- ID: UA-2025-07-24-004319-a
- Дата створення : 24.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25962625
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщ...×-
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщень, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) в приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Володимира Винниченко, 16.
- ID: UA-2025-07-09-001612-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25830041
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою:...×-
Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 23
- ID: UA-2025-07-08-003749-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25819850
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою:...×-
Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 2/7
- ID: UA-2025-07-08-003531-a
- Дата створення : 08.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25819488
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Киї...×-
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4
- ID: UA-2024-12-06-007765-a
- Дата створення : 06.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23555848
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Киї...×-
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4
- ID: UA-2024-11-18-009711-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23291626
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту покрівлі- ID: UA-2024-11-11-005534-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23198156
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи- ID: UA-2023-12-06-004135-a
- Дата створення : 06.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19920715
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту каналізації- ID: UA-2023-11-22-013166-a
- Дата створення : 22.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19738794
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуаці...×-
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 4
- ID: UA-2023-06-21-006380-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18183521
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуаці...×-
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 2/7
- ID: UA-2023-06-21-006002-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18183139
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуаці...×-
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, вул. Світлицького, 26 б
- ID: UA-2023-06-21-004705-a
- Дата створення : 21.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18181887
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва ЄДРПОУ: 05460172ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена