-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4
Тендер Prozorro UA-2024-11-18-009711-a
Торги не відбулися
627 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 135.00 UAH
Номер:
9421da9ed66b46d5888776174fb15057
Внутрішній номер закупівлі:
23291626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-18-009711-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
627 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.11.2024 16:26 - 23.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
18.11.2024 16:26 - 26.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴627 000.00 Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4