-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщень, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) в приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77.
Тендер Prozorro UA-2026-02-24-008792-a
Завершена
115 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
42c3a8808cab4d9195c50e8d347c898a
Внутрішній номер закупівлі:
28410008
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-24-008792-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
115 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.02.2026 14:29 - 01.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2026 14:29 - 04.03.2026 00:00
Аукціон:
04.03.2026 11:32 - 04.03.2026 11:55
Період кваліфікації:
04.03.2026 11:55 - 06.03.2026 14:34
Період завантаження договору:
12.03.2026 00:00 - 22.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴115 000.00 Послуги з встановлення системи пожежної сигналізації, системи передавання тривожних сповіщень, системи керування евакуюванням (в частині системи оповіщення про пожежу і покажчиків напрямку евакуювання) в приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 77