-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 4
Тендер Prozorro UA-2023-06-21-006380-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
808ebadfc486409384720487eeb53369
Внутрішній номер закупівлі:
18183521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-21-006380-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.06.2023 12:00 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.06.2023 12:00 - 29.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.06.2023 00:02 - 03.07.2023 14:21
Період завантаження договору:
09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, вул. Велика Житомирська, 4