-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 23
Тендер Prozorro UA-2025-07-08-003749-a
Завершена
36 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 180.00 UAH
Номер:
3bc0016a1cb3432082bbc42b4fe8ec3e
Внутрішній номер закупівлі:
25819850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-08-003749-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
36 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.07.2025 12:05 - 13.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2025 12:05 - 16.07.2025 00:00
Аукціон:
16.07.2025 12:53 - 16.07.2025 13:16
Період кваліфікації:
16.07.2025 13:16 - 28.07.2025 12:42
Період завантаження договору:
03.08.2025 00:00 - 13.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴36 000.00 Послуги з встановлення системи охоронної сигналізації у приміщенні бібліотеки за адресою: м. Київ, вул. Платона Майбороди, 23