-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт підлоги бібліотеки за адресою м. Київ, вул. О. Кониського, 83/85
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-004319-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
0a37e58d919d44cb996daadf8c26d256
Внутрішній номер закупівлі:
25962625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-004319-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2025 12:00 - 29.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2025 12:00 - 01.08.2025 00:00
Аукціон:
з 01.08.2025 12:27
Період кваліфікації:
01.08.2025 00:00 - 05.08.2025 15:30
Період завантаження договору:
11.08.2025 00:00 - 21.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 Поточний ремонт підлоги бібліотеки за адресою м. Київ, вул. О. Кониського, 83/85