-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4
Тендер Prozorro UA-2024-12-06-007765-a
Завершена
627 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
ef1036de4f9b410abccfccbf17bff707
Внутрішній номер закупівлі:
23555848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-06-007765-a
Замовник:
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
05460172
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей передбачено, що замовник може укласти прямий договір після того, як було відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. Закупівля UA-2024-11-18-009711-a не відбулася.
Очікувана вартість:
627 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аварійно-відновлювальний поточний ремонт внутрішніх приміщень бібліотеки за адресою м. Київ, вул. Полтавська, 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Місце постачання
04050, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ТУРГЕНЄВСЬКА, будинок 83-85
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Абакумов Євген Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3052816654
-
Контактна особа:
Абакумов Є.В. 380950360625 bambero@ukr.net
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 16 Д, квартира 210
Ціна пропозиції
627 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.12.2024 12:11
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a23af181027e4337be6eb54cf26f3fb9
Ідентифікатор договору:
UA-2024-12-06-007765-a-a1
Постачальник:
ФОП Абакумов Євген Вячеславович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3052816654
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, будинок 16 Д, квартира 210
Номер договору:
№35/24
Сума договору:
573 311.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.12.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Дата підписання:
05.12.2024 17:40
Статус:
Виконаний