• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 2/7

Завершена

95 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 475.00 UAH
Номер: f0e69b08f7264d2da438507a507e9a75
Внутрішній номер закупівлі: 18183139
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-06-21-006002-a   
Замовник: Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих м. Києва
Контактна особа: Мороз Ганна Михайлівна 380444843366 tenderbibl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 95 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.06.2023 11:54 - 26.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 21.06.2023 11:54 - 29.06.2023 00:00
Період кваліфікації: 29.06.2023 00:02 - 03.07.2023 14:18
Період завантаження договору: 09.07.2023 00:00 - 19.07.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴95 000.00 Послуги з монтажу системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей за адресою: м. Київ, бульвар І. Шамо, 2/7