-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля воріт секційних з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні...×-
Закупівля воріт секційних з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2025-12-17-008099-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27611176
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
- 2
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля металопластикових вікон та дверей з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44...×-
Закупівля металопластикових вікон та дверей з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2025-12-16-009826-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27586532
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля віконних конструкцій з монтажем код CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 — Столярн...×-
Закупівля віконних конструкцій з монтажем код CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби
- ID: UA-2025-10-17-004905-a
- Дата створення : 17.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26793842
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля дверей металевих протипожежних з монтажем CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 Стол...×-
Закупівля дверей металевих протипожежних з монтажем CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2025-10-09-015338-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26705141
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля металопластикових вікон з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 —...×-
Закупівля металопластикових вікон з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби
- ID: UA-2025-10-09-015223-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26705025
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні...×-
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2024-11-12-011051-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23220556
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні...×-
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2024-10-14-013904-a
- Дата створення : 14.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22886609
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 – 44...×-
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 – 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2024-08-13-010542-a
- Дата створення : 13.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22304449
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столяр...×-
Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби (44221230-6 Розсувні двері)
- ID: UA-2023-11-03-013106-a
- Дата створення : 03.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19514368
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столяр...×-
Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби (44221230-6 Розсувні двері)
- ID: UA-2023-10-25-009758-a
- Дата створення : 25.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19410420
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ворота зі встановленням за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби- ID: UA-2023-05-29-008498-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17923884
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля металопластикового вікна, підвіконника та віконного відливу за кодом CPV за ЄЗС...×-
Закупівля металопластикового вікна, підвіконника та віконного відливу за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
- ID: UA-2023-05-03-010992-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17657959
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота зі встановленням за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: Столярні вироби- ID: UA-2023-04-26-012327-a
- Дата створення : 26.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17595053
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні вироби (коробка дверна та супутні вироби)- ID: UA-2022-07-22-002984-a
- Дата створення : 22.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14953844
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Протипожежні двері- ID: UA-2022-07-13-001416-a
- Дата створення : 13.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14893479
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 24521399ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -