-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-10-14-013904-a
Торги не відбулися
3 088 287.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 92 648.62 UAH
мін. крок: 3% або 92 648.62 UAH
Номер:
b187242ece31409c82f0678b77008412
Внутрішній номер закупівлі:
22886609
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-14-013904-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вулиця Молодогвардійська, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380443631614 liss767@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 088 287.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.10.2024 17:31 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2024 17:31 - 30.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 088 287.24 Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням