-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля віконних конструкцій з монтажем код CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-10-17-004905-a
Завершена
226 060.00
UAH з ПДВ
Номер:
49eeb1dacce4440b8ee9df0637554c67
Внутрішній номер закупівлі:
26793842
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-17-004905-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380442413147 l.fihol@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
226 060.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2025 11:27 - 22.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2025 11:27 - 25.10.2025 00:00
Аукціон:
27.10.2025 12:01 - 27.10.2025 12:30
Період кваліфікації:
27.10.2025 12:30 - 30.10.2025 11:53
Період завантаження договору:
05.11.2025 00:00 - 15.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴226 060.00 Закупівля віконних конструкцій з монтажем