• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Закупівля комплекту дверей на об’єкт зі встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби

Завершена

2 799 024.28 UAH з ПДВ
Номер: c4b6e5c10b7347afbc13fee3761424ac
Внутрішній номер закупівлі: 23220556
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-11-12-011051-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Фіголь Леся Василівна 380443631614 liss767@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Державною установою «Центр інфраструктури технологій Міністерства внутрішніх справ України» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2024-10-14-013904-a. 30.10.2024 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником, відкриті торги щодо Закупівлі автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до п. 51 Особливостей. Звіт про результати проведення процедури закупівлі додається. Отже, з огляду на зазначене застосовується вищевказане виключення
Очікувана вартість: 2 799 024.28 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект дверей на об’єкт зі встановленням
Код ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби
Кількість 1 комплект
Період постачання до 22.11.2024
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГЕЛЕОН ПЛЮС"
Ціна пропозиції 2 799 024.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2024 14:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 2c74dd4185134bdd9adb56c63c92374c
Ідентифікатор договору: UA-2024-11-12-011051-a-b1
Постачальник: ТОВ "ГЕЛЕОН ПЛЮС"
Номер договору: 316/2024
Сума договору: 2 799 024.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 332 520.23 UAH без ПДВ
Період дії договору: 11.11.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 11.11.2024 00:00
Статус:
Розірваний
pdf
Договір про закупівлю товару № 316 від 11.11.2024.pdf
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Протокол ОС-113 звіт.pdf
pdf
Протокол ОС-112.pdf
pdf
Додаткова угода № 1 від 04.12.2024 до договору про закупівлю...
p7s
sign.p7s