-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля автоматичних розсувних дверей із встановленням за ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби (44221230-6 Розсувні двері)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-013106-a
Завершена
1 332 468.07
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 39 974.04 UAH
мін. крок: 3% або 39 974.04 UAH
Номер:
ffbc0dcb9790459089d61d2ce4e0b7f8
Внутрішній номер закупівлі:
19514368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-03-013106-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вулиця Молодогвардійська, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380674424443 liss767@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 332 468.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2023 17:00 - 08.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2023 17:00 - 11.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.11.2023 00:00 - 13.11.2023 12:36
Період завантаження договору:
19.11.2023 00:00 - 29.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 332 468.07 Автоматичні розсувні двері із встановленням