• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля металопластикового вікна, підвіконника та віконного відливу за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби

Завершена

9 344.37 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 46.72 UAH
Номер: 7e45a925ca6247f9864a2efd2e086e30
Внутрішній номер закупівлі: 17657959
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-03-010992-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Джеріх Наталія Олександрівна 380443631614 natalia.dzerih@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 344.37 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.05.2023 15:35 - 12.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.05.2023 15:35 - 15.05.2023 00:00
Період кваліфікації: 15.05.2023 00:02 - 15.05.2023 12:50
Період завантаження договору: 21.05.2023 00:00 - 31.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 344.37 Закупівля металопластикового вікна, підвіконника та віконного відливу