-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля металопластикових вікон з монтажем за кодом CPV за ЄЗС ДК 021:2015 44220000-8 — Столярні вироби
Тендер Prozorro UA-2025-10-09-015223-a
Завершена
176 673.68
UAH з ПДВ
Номер:
0d2dc140f59145eda848e8f7bcac873c
Внутрішній номер закупівлі:
26705025
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-09-015223-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24521399
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Волинська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фіголь Леся Василівна 380442413147 l.fihol@ducit.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
176 673.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2025 17:13 - 14.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2025 17:13 - 17.10.2025 00:00
Аукціон:
17.10.2025 12:42 - 17.10.2025 13:05
Період кваліфікації:
17.10.2025 13:05 - 22.10.2025 15:37
Період завантаження договору:
28.10.2025 00:00 - 07.11.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴176 673.68 Закупівля металопластикових вікон з монтажем